Rooste eemaldamine

          
 

METALL VÄÄRIB HOOLDUST


Järjest enam kasutatakse erinevates valdkondades roostevaba terast ja alumiiniumi.  Neet materjalid on küll äärmiselt vastupidavad, kuid kindlasti mitte hooldusvabad.  

Metallide pindade õigeaegne puhastamine ja hooldus on väga tähtis.  Regulaarne hooldus pikendab materjali eluiga, hoiab ära korrosiooniprobleemid ja annab tootele esteetilise välimuse.  Meie tooted võimaldavad hoida metallid korrosioonivabadena ja parima väljanägemisega.  
        

Metallide hoolduseks pakume:  

     
Innosoft B570

Toode pindmise rooste ja katlakivi eemaldamiseks roostevabast terasest ja muudest metallidest toodete pindadelt. Vahend on valge viskoosne vedelik pH väärtusega 3, mis koosneb orgaanilistest hapetest ja pindaktiivsetest komponentidest.  Ei sisalda abrasiivseid osakesi.  
Toode ei ole hapendava toimega ning seega ei mõjuta metalli pinda.  

Vahend on 100% orgaaniline ning ei kahjusta inimesi ega keskkonda.  Toode sobib samuti toiduainetetööstuse seadmete puhastamiseks.  

Kuigi vahend oli algselt välja töötatud roostevaba terase puhastamiseks, on praktikas tõestatud ka selle sobivus teiste metallide töötlemiseks, nagu näiteks alumiinium, vask ja isegi tavaline teras (viimase puhul mitte kasutada järgnevalt toodet Innoprotect B580). Alumiiniumpindadel üsna tavalist valget oksiidikihti eemaldab toode samuti väga efektiivselt.
 
Kasutamist tutvustav video
           
100 ml              10,00 €
250 ml              15,60 €
500 ml              24,20 €


Kasutusjuhend
Ohutuskaart
Innoprotect B580

Toode on neutraalne ja pehme toimega puhastusvahend, mis on eriti sobiv roostevabast terasest pindade puhastamiseks.  Oksiididest ja mustusest puhastavatele omadustele lisaks annab toode pinnale ka täiendava nanotasemel kaitsekihi, mis hoiab maksimaalselt ära uue korrosiooni tekke.
Innoprotect B580 on võimas roostevabast terasest toodete puhastusvahend, mis sobib kergelt saastunud pindade igapäevaseks hoolduseks. 

Tugevalt oksüdeerunud pindade puhastamiseks soovitame esmalt kasutada vahendit Innosoft B570 ning töödelda järgnevalt pinda Innoprotect B580-ga, mis annab pindadele nanokaitse.

100 ml              7,80 €
250 ml            10,50 €
500 ml            16,10 €

Innogel B450

Toode on mõeldud spetsiaalselt rooste puhastamiseks roostevabast terasest pindadelt.  See on kasutajasõbralik roheline geel ning sobib väga intensiivseks pindade puhastamiseks.

Innogel võin asendada liivapritsi, lihvimist ja hapendamist, ehk siis traditsioonilisi rooste eemaldamise meetodeid.  Kõigil neil meetoditel on märgatav keskkonnakahju.  Toote kasutamisel võib nimetatud meetodite keskkonnakahju vältida.

Rooste eemaldamine selle vahendiga on lihtne ja võimaldab vaevata puhastada ka raskesti ligipääsetavaid pindasid.  Toodet võib peale kanda aerosooliga ning katta pind ühtlaselt pintsli või käsna abil.  Veidi aja pärast võib geeli maha pesta ning rooste ja muu mustus tulevad maha koos geeliga.

Mis vahe on toodetel Innogel B450 ja Innosoft B570?

Innosoft B570 efekt on sarnane, kuid pinna töötlemine nõuab intensiivset mehaanilist  töötlemist.  Innogel B450 on ideaalne raskesti ligipääsetavate pindade puhastamiseks.  Innogel B450 reaktsiooniaeg pinnal on 4 - 24 tundi, Innogel B570 and kohese tulemuse.

Miks on Innogel 450 unikaalne?

Kuigi toodet kutsutakse hapendavaks, on see biolagunev ning seetõttu märksa keskkonnasõbralikum teistest hapendavatest kemikaalidest.  Vahendi kasutamisel ei ole vajalik terve rea keskkonnanõuete järgmine.

Kasutamist tutvustav video
 100 g            10,00 €
 250 g            16,00 €
 500 g            26,80 €
1000 g           45,80 € 

MINIKOMPLEKT

Soovite kasutada toodet kodustes tingimustes või veenduda esmalt vahendite efektiivsuses?  

Pakume Teile ühes karbis komplekti, kus on kõik vajalik olemas:
  100 ml puhastusvahendit Innosoft B570
  100 ml pinnatöötlusvahendit Innoprotect B580
   spetsiaalne käsn vahendi pealekandmiseks
   paar kaitsekindaid
Komplekti hind:       17,50 €
  

 

     
info@basseinikeemia.ee                                           +372 53463106
Koduleht Elitec'st