Doseerimisseadmed

          
 

 
    
Pool Relax

                                                  
Pool Relax on ideaalne lahendus kodubasseinile

Seade mõõdab ja reguleerib:
 • pH taset
 • basseinivee desinfitseerimist
Peale paigaldamist ja alghäälestamist on edasine kasutamine väga lihtne.  Seade mõõdab pidevalt basseini vee seisundit ning hoiab kemikaalide taseme basseinis ideaalse.  Kliendil tuleb jälgida ainult kemikaalide olemasolu kanistris ning regulaarsete hooldusprotseduuride teostamist (andurite kalibreerimine), mille meeldetuletuse saab samuti programmeerida.
Lihtne kuue nupuga juhtimine ja loogiline menüü on äärmiselt kasutajasõbralik.  Suurel ekraanil on tööreziimis igal ajal näha kõik olulised näitajad.


Seadmes on pandud suurt rõhku ohutusele ning see jälgib ja signaliseerib alljärgnevaid ohumärke:
 • veevool puudub: doseerimine blokeeritakse, helialarm
 • kanister on tühi: helialarm
 • vee näitajad on väljaspool lubatud piire: helialarm
 • mõistliku doseerimisaja piir on ületatud: helialarm
Pool Relaxit on võimalik tellida kolmes variandis: kloori, aktiivhapniku ja broomi doseerimiseks.  Samuti on eeliseks seadme paindlikkus - soovi korral on seadet võimalik eri doseerimismeetodite vahel ümber programmeerida.  See võimaldab  ilma seadet ümber vahetamata proovida erinevaid vee desinfitseerimise meetodeid.

Pool Relax pH / Cl    2 812,00 €
Pool Relax pH / O2   2 812,00 €
                                                 


BAYROL PoolManager on nüüdisaegseim seade kodubasseinile, kus lisaks lisaks efektsele disainile ja puutetundlikule ekraanile on seade juba standardversioonis varustatud internetiühendusega.  Internetis on võimalik turvalise, parooliga kaitstud ühenduse kaudu kontrollida ja juhtida seadme tööd nii arvuti kui nutitelefoni abil.  Kasutajaliides internetis on identne seadme ekraanil kuvatavale.

Seade mõõdab ja reguleerib:
 • pH taset
 • basseinivee desinfitseerimist
Lisaks traditsioonilise doseerimise kontrollile on PoolManageri juhtimise alla võimalik ühendada muud seadmed, alates filtreerimisest kuni basseini valgustuseni.

Peale paigaldamist ja alghäälestamist on edasine kasutamine väga lihtne.  Seade mõõdab pidevalt basseini vee seisundit ning hoiab kemikaalide taseme basseinis ideaalse.  Kliendil tuleb jälgida ainult kemikaalide olemasolu kanistris ning regulaarsete hooldusprotseduuride teostamist (andurite kalibreerimine), mille meeldetuletuse saab samuti program
meerida.

Puutetundlik ekraan, loogiline menüü ja graafilised lahendused muudavad seadme juhtimise kiireks ja lihtsaks.    Suurel ekraanil on tööreziimis igal ajal näha kõik olulised näitajad.
 

Traditsiooniliselt on seadmes pandud suurt rõhku ohutusele ning see jälgib ja signaliseerib alljärgnevaid ohumärke:
 • veevool puudub: doseerimine blokeeritakse, helialarm
 • kanister on tühi: helialarm
 • vee näitajad on väljaspool lubatud piire: helialarm
 • mõistliku doseerimisaja piir on ületatud: helialarm
PoolManageri on võimalik tellida kolmes variandis: kloori, aktiivhapniku ja broomi doseerimiseks.  Samuti on eeliseks seadme paindlikkus - soovi korral on seadet võimalik eri doseerimismeetodite vahel ümber programmeerida.  See võimaldab  ilma seadet ümber vahetamata proovida erinevaid basseinivee desinfitseerimise meetodeid.
 
Ühiskondlike basseinide jaoks on välja töötatud spetsiaalne doseerimisseade PoolManager PRO, mis sisaldab endas kõiki PoolManageri häid omadusi ning vastavalt ühiskondlike basseinide nõuetele mõõdab ka vaba kloori sisaldust basseinivees.


PoolManager pH / Cl      4 256,00 €

PoolManager pH / O2    4 050,00 €
PoolManager PRO          5 246,00 €
     
info@basseinikeemia.ee                                           +372 53463106
Koduleht Elitec'st